Logitech X52 Pro Flight Control System

4.0 (260 anmeldelser)

Logitech X52 Pro Flight Control System er skabt til entusiastiske flysimulatorbrugere, der ønsker præcis kontrol og holdbarhed. Med en kombination af analog og digital teknologi, giver det en stabil og responsiv oplevelse. Designet med robuste materialer, er det ideelt til både professionelt brug og hjemmebrug på Windows-pc'er.

Logitech X52 Pro Flight Control System koster lige nu 1.358 kr. En stigning på 13,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (28. april 2026) og 1.385 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.358 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G Saitek X52 Professional H.O.T.A.S. Wired Joystick and throttle PC
1.358 kr
+ fri fragt
Total: 1.358 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G X52 Pro flykontrolsystem
1.440 kr
Total: 1.440 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech LOGITECH G SAITEK X52 PRO
1.540 kr
Total: 1.540 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G Saitek X52 Pro Flight Control System Til Mac Og Pc
1.590 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.630 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech X52 Pro Flight Control System Sølv, Sort
1.661 kr
Total: 1.661 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech X52 Pro Flight Control System Sølv, Sort
1.686 kr
Total: 1.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 13.3%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Spilcontrollere