Logitech Wireless Desktop MK270

Bedste pris
Faldet 2.1%
229kr
480 krSPAR 52%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech Wireless Desktop MK270 er et pålideligt tastatur og mus-sæt, der tilbyder en trådløs 2.4 GHz forbindelse. Med et nordisk layout og op til 10 meters rækkevidde kan du arbejde komfortabelt uden kabler. Den lange batterilevetid sikrer, at du kan holde fokus på opgaverne uden hyppige afbrydelser.

Logitech Wireless Desktop MK270 koster lige nu 229 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 234 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 229 kr (17. april 2026) og 234 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 229 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MK270 Wireless Combo Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk
229 kr
Total: 229 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MK270 Combo Trådløs
239 kr
Total: 239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MK270 Combo Wireless ND Tastatur & Mus sæt
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MK270 wireless Combo KB and mouse Nordic black
284 kr
Total: 284 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MK270 Wireless Desktop Set, Black
290 kr
+ fri fragt
Total: 290 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Wireless Combo Mk270 Combo Trådløs Nordisk
311 kr
Total: 311 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Wireless Combo Mk270 Combo Trådløs Nordisk
311 kr
Total: 311 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Tastatur + Mus Logitech Trådløs Mk270
315 kr
+ 86 kr fragt
Total: 401 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MK270 Wireless Combo Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Tastatur Desktop MK270
345 kr
+ 59 kr fragt
Total: 404 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mk270 Trådløs Tastatur Og Mus Sæt
400 kr
+ 40 kr fragt
Total: 440 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Logitech WIRELESS DESKTOP MK270 Tastatur
480 kr
+ 49 kr fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.1%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Inputenheder