Logitech Wave Keys for Business

3.9 (27 anmeldelser)

Logitech Wave Keys for Business er et trådløst ergonomisk tastatur, der kombinerer komfort og effektivitet. Med et bølget design og polstret håndledsstøtte støtter det dine hænder optimalt, hvilket gør lange arbejdsdage mere behagelige. Det understøtter både Logi Bolt 2.4 GHz og Bluetooth, hvilket giver fleksibilitet i forbindelse med tilslutning og en batterilevetid på op til 36 måneder.

Logitech Wave Keys for Business koster lige nu 437 kr. En stigning på 6,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 412 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 412 kr (23. april 2026) og 454 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 437 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Ergo Series Wave Keys for Business Tastatur Trådløs
437 kr
Total: 437 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Wave Keys for Business Graphite ND
493 kr
+ 39 kr fragt
Total: 532 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech Wave Keys for Business trådløst tastatur
535 kr
Total: 535 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Wave Keys For Business Trådløs Nordisk
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Wave Keys For Business Trådløs Nordisk
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Wave Keys for Business – trådløst tastatur, grafit
624 kr
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Wave Keys for Business, Graphite B2B
635 kr
+ fri fragt
Total: 635 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech WAVE KEYS FOR BUSINESS
779 kr
+ fri fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.7%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer