Logitech Slim Folio

4.7 (218 anmeldelser)

Logitech Slim Folio er et praktisk tastaturcover, der kombinerer beskyttelse og funktionalitet. Det integrerede tastatur med nordisk layout gør det nemt at skrive på din iPad 10. generation. Det slanke design og robuste byggekvalitet beskytter din enhed, mens Bluetooth LE forbindelsen sikrer stabil trådløs brug.

Logitech Slim Folio koster lige nu 699 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 674 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 674 kr (16. april 2026) og 699 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Slim Folio keyboard and folio case ND
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Slim Folio Tastatur og folio-kasse Saks Trådløs Nordisk
700 kr
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech iPad 10,9" / 11" Slim Folio Tastaturcover
712 kr
Total: 712 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Slim Folio Tastatur Cover Til Ipad
960 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Slim Folio Ipad 10th Gen Nordisk Grå
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Slim Folio for iPad 10.9 , Oxford Grey
1.067 kr
+ fri fragt
Total: 1.067 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Slim Folio Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Nordisk Grå
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech SLIM FOLIO FOR IPAD
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.6%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
funktioner: Tastaturetui
kompatibilitet: iOS
sprog/layout: QWERTY, QWERTZ, Spansk
tilslutning: Bluetooth, Trådløs