Logitech Slim Folio

4.6 (245 anmeldelser)
Logitech Slim Folio
Bedste pris
Stabil pris
719kr
1.419 krSPAR 49%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech Slim Folio forvandler din iPad 10.2" til en effektiv arbejdsstation. Dette elegante tastaturcover med Bluetooth-tilslutning beskytter din enhed og giver en behagelig skriveoplevelse med et nordisk layout. Det er let og praktisk til både hjemmet og på farten.

Logitech Slim Folio koster lige nu 719 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 719 kr (16. april 2026) og 719 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 719 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech iPad 10,2" Slim Folio Tastaturcover
719 kr
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Logitech Slim Folio Tastaturcover til iPad 10,2
739 kr
Total: 739 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Slim Folio iPad 10.2" ND Tastatur & Folio sæt
787 kr
+ 39 kr fragt
Total: 826 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Slim Folio Ipad 10.2 tommer 7th Gen, Ipad 10.2 tommer 8th Gen, Ipad 10.2 tommer 9th Gen Dansk, Nordisk, Norsk, Svensk, Finsk Grafit
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Slim Folio Ipad 10.2 tommer 7th Gen, Ipad 10.2 tommer 8th Gen, Ipad 10.2 tommer 9th Gen Dansk, Nordisk, Norsk, Svensk, Finsk Grafit
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Slim Folio 10,2" Ipad 7. Generation Graphite
900 kr
+ 40 kr fragt
Total: 940 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
iPad 10.2 19/20 Slim Folio, Graphite
1.058 kr
+ fri fragt
Total: 1.058 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Slim Folio grafit Bluetooth QWERTY Dansk, Finsk, Norsk, Svensk
1.089 kr
Total: 1.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Slim Folio For iPad
1.419 kr
+ fri fragt
Total: 1.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
funktioner: Tastaturetui
kompatibilitet: iOS
sprog/layout: QWERTY, QWERTZ, Spansk
tilslutning: Bluetooth, Trådløs