Logitech Signature Slim K950

4.6 (320 anmeldelser)

Logitech Signature Slim K950 er et elegant og trådløst tastatur, der giver mulighed for stille og præcis indtastning. Med skift mellem flere enheder og lang batterilevetid er det ideelt til både arbejde og hverdag. Komfortabelt design og lavprofilerede taster sikrer en behagelig brugeroplevelse.

Logitech Signature Slim K950 koster lige nu 637 kr. En stigning på 27,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (14. juli 2026) og 671 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 637 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Signature Slim K950 Tastatur Trådløs Pan Nordic
637 kr
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech Signature Slim K950
639 kr
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Signature Slim K950 Graphite Tastatur
679 kr
+ fri fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Signature Slim K950 Trådløs Nordisk
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Signature Slim K950 Trådløs Nordisk
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Signature Slim Wireless Keyboard K950 Nordic
730 kr
+ 40 kr fragt
Total: 770 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Signature Slim trådløst tastatur K950 Nordic
737 kr
Total: 737 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech K950 Signature Slim Keyboard
839 kr
+ fri fragt
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 27.7%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
brug: PC, Tablet
kompatibilitet: Android, Chrome OS, Linux, Mac, Windows, iOS
sprog/layout: AZERTY, Japansk, QWERTY, QWERTZ
tilslutning: Bluetooth, Trådløs