Logitech Signature K980

Bedste pris
Stabil pris
696kr
1.099 krSPAR 37%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech Signature K980 er et trådløst tastatur i fuld størrelse med både Bluetooth og 2,4 GHz Logi Bolt teknologi. Tastaturet har lavprofilerede saksetaster og numerisk tastatur, hvilket gør det velegnet til effektiv dataindtastning på kontoret. Det indbyggede Li-ion-batteri kan oplades via solenergi, hvilket reducerer behovet for vedligeholdelse. Kompatibelt med Windows, MacOS og andre systemer.

Logitech Signature K980 koster lige nu 696 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 14,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 815 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 696 kr (16. juli 2026) og 815 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 696 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business Tastatur Trådløs
696 kr
Total: 696 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech K980 Signature Slim Solar+ for Business Tastatur Nordisk
845 kr
+ 39 kr fragt
Total: 884 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
LOGITECH K980 Slim Solar+ Wireless Keyboard Business Nordic
898 kr
+ fri fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business Tastatur Trådløs
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Signature K980 Solar+ For Business Trådløs Nordisk
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech Signature Slim Solar+ trådløst tastatur K980
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech