Logitech Rugged Folio iPad 10th/11th Gen

Bedste pris
Stabil pris
857kr
1.449 krSPAR 41%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Logitech Rugged Folio tilbyder en robust beskyttelse til din iPad 10th og 11th Gen. Med sit slanke design og fire anvendelsespositioner er det både stilfuldt og praktisk. Det væskeafvisende tastatur og den justerbare støttefod sikrer optimal produktivitet, mens den holder din enhed sikker.

Logitech Rugged Folio iPad 10th/11th Gen koster lige nu 857 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 924 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 857 kr (07. juli 2026) og 924 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 857 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech RUGGED FOLIO Tastatur & Folio sæt Nordisk
857 kr
+ 39 kr fragt
Total: 896 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech iPad 10,9" / 11" Rugged Folio Tastaturcover
924 kr
Total: 924 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Rugged Folio Tastatur Cover Til Ipad
1.190 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.230 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Rugged Folio for iPad 10.9 Oxford Grey
1.325 kr
+ fri fragt
Total: 1.325 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Rugged Folio Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Nordisk Grafit
1.369 kr
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Rugged Folio Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Nordisk Grafit
1.369 kr
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech RUGGED FOLIO FOR IPAD-10TH GEN
1.449 kr
+ fri fragt
Total: 1.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer