Logitech Rugged Folio iPad 10.2

Logitech Rugged Folio er det perfekte valg til din iPad 10.2 (7./8./9. generation). Med indbygget tastatur og Apple Smart Connector tilbyder dette cover både stil og praktisk beskyttelse. Designet til Pan Nordic brugere, sikrer det en optimal skriveoplevelse og robust forsvar mod daglig slitage.

Logitech Rugged Folio iPad 10.2 koster lige nu 944 kr. En stigning på 10,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 858 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 858 kr (14. juli 2026) og 1.100 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 944 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Rugged Folio Nordic Tastatur & Folio sæt
944 kr
+ 39 kr fragt
Total: 983 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Ipad Cover 10,2" Cover Med Tastatur
1.190 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.230 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Rugged Folio Tastatur og folio-kasse Kabling Pan Nordic Apple 10.2-inch iPad (7. generation, 8. generation, 9. generat
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Rugged Folio Ipad 10.2 tommer 7th Gen, Ipad 10.2 tommer 8th Gen, Ipad 10.2 tommer 9th Gen Dansk, Norsk, Svensk, Finsk Grafit
1.306 kr
Total: 1.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Rugged Folio Ipad 10.2 tommer 7th Gen, Ipad 10.2 tommer 8th Gen, Ipad 10.2 tommer 9th Gen Dansk, Norsk, Svensk, Finsk Grafit
1.306 kr
Total: 1.306 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
iPad 10.2 2019/2020 R Folio Graphite
1.317 kr
+ fri fragt
Total: 1.317 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Rugged Folio Cover iPad 10,2 Graphite
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.0%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer