Logitech Rugged Combo 4 Touch

5.0 (6 anmeldelser)

Logitech Rugged Combo 4 Touch er et tastatur og folio-kasse med trackpad, der passer til iPad 10,9'' (10. generation) og iPad 11'' (A16). Det tilsluttes sikkert via Apple Smart Connector og har QWERTY Pan Nordic layout i marineblå. Designet giver præcisionsnavigation og hjælper med at beskytte din iPad under brug.

Logitech Rugged Combo 4 Touch koster lige nu 1.259 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.250 kr. Vores prishistorik bygger på 54 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.250 kr (25. juni 2026) og 1.259 kr (01. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.259 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech iPad 10,9" / 11" Rugged Combo 4 Touch tastaturcover
1.259 kr
Total: 1.259 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Rugged Combo 4 Touch keyboard and folio case with trackpad
1.288 kr
+ fri fragt
Total: 1.288 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Rugged Combo 4 Touch Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Nordisk Blå
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Rugged Combo 4 Touch Tastatur og folio-kasse Kablet Pan Nordic
1.639 kr
+ fri fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech