Logitech Pro X 2 Lightspeed Wireless Gaming Headset

4.5 (2 anmeldelser)

Oplev friheden med Logitech Pro X 2 Lightspeed Wireless Gaming Headset. Designet med professionelle spillere i tankerne tilbyder dette headset op til 50 timers batteritid, 7.1 surround sound og 50 mm drivere. Perfekt til intens gaming, hvor hver detalje betyder noget.

Logitech Pro X 2 Lightspeed Wireless Gaming Headset koster lige nu 1.428 kr. En stigning på 8,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.314 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.314 kr (19. maj 2026) og 1.428 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.428 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset Hvid
1.428 kr
+ fri fragt
Total: 1.428 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G Pro X 2 Trådløs Høretelefoner Hvid
1.465 kr
Total: 1.465 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G Pro X 2 Trådløs Høretelefoner Hvid
1.719 kr
+ fri fragt
Total: 1.719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech Pro X 2 Lightspeed Trådløst Gaming Headset
1.949 kr
Total: 1.949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech PRO X 2 LIGHTSPEED trådløst gaming-headset
1.987 kr
Total: 1.987 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset, White
2.102 kr
+ fri fragt
Total: 2.102 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Pro X 2 Lightspeed Wireless Gaming Headset
2.150 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Hovedtelefoner Logitech PRO X 2 Sort/Hvid
2.399 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.468 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.6%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner og headset