Logitech Pro Flight Multi Panel

Logitech Pro Flight Multi Panel er ideelt til flysimulationsentusiaster. Med en kombination af analoge og digitale kontroller samt en integreret skærm, leverer det præcis og realtidsinformation til din flyoplevelse. Den pålidelige USB-forbindelse sikrer stabil ydeevne under længere sessioner.

Logitech Pro Flight Multi Panel koster lige nu 732 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 703 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 703 kr (10. april 2026) og 778 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 732 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G Saitek Multi Panel Wired Flysimulatorpanel PC
732 kr
+ 39 kr fragt
Total: 771 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Pro Flight Multi Panel Sort
824 kr
Total: 824 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Pro Flight Multi Panel Sort
824 kr
Total: 824 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G Saitek Pro Flight Multi Panel
896 kr
Total: 896 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Saitek Pro Flight Multi Panel Til Pc
900 kr
+ 40 kr fragt
Total: 940 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Spilcontrollere