Logitech PRO 2 Lightspeed

4.7 (519 anmeldelser)
Logitech PRO 2 Lightspeed
Bedste pris
Stabil pris
810kr
1.239 krSPAR 35%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Logitech PRO 2 Lightspeed er en trådløs gamingmus, der kombinerer præcision og hurtig respons med HERO 2-sensoren og en justerbar DPI fra 100 til 32.000. Musen har både trådløs LIGHTSPEED 2.4 GHz og kablet USB-A tilslutning med aftageligt USB-C. Den genopladelige batterilevetid er op til 95 timer, hvilket gør den velegnet til lange gaming-sessioner.

Logitech PRO 2 Lightspeed koster lige nu 810 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 17,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 983 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 810 kr (07. juli 2026) og 983 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 810 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G PRO 2 LIGHTSPEED Gaming Mus Optisk
810 kr
+ 39 kr fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech PRO 2 Lightspeed Trådløs Gamingmus
1.049 kr
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Pro 2 Lightspeed Rf Trådløst Mus
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G PRO 2 Optisk Trådløs Kablet Sort
1.239 kr
+ fri fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs