Logitech MX Mechanical Mini

4.5 (1 anmeldelse)

Logitech MX Mechanical Mini er et kompakt trådløst tastatur, designet til at optimere både kreativitet og produktivitet. Med clicky-taster og en batterilevetid på op til 10 måneder uden bagbelysning, tilbyder dette tastatur en fremragende skriveoplevelse. Den indbyggede Bluetooth Low Energy og Logi Bolt USB-modtager sikrer en stabil forbindelse, der understøtter flere operativsystemer.

Logitech MX Mechanical Mini koster lige nu 1.046 kr. En stigning på 9,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 960 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 960 kr (06. maj 2026) og 1.049 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.046 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Wireless Illuminated Performance Keyboard Graphite Clicky ND
1.046 kr
+ fri fragt
Total: 1.046 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Mechanical Mini Wireless Clicky Logitech Clicky Nordisk
1.049 kr
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Mechanical Mini Wireless Clicky Logitech Clicky Nordisk
1.095 kr
Total: 1.095 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Compact Mechanical Wireless Illuminated Keyboard Nordisk Clicky Switch
1.178 kr
Total: 1.178 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Master Series MX Mechanical Mini Tastatur Mekanisk Ja Trådløs Nordisk
1.259 kr
+ fri fragt
Total: 1.259 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Mech Wireless Mini Minimalist KeybClicky Graphite
1.325 kr
+ fri fragt
Total: 1.325 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer