Logitech MX Mechanical Mini

4.5 (1 anmeldelse)
Logitech MX Mechanical Mini
Bedste pris
Stabil pris
937kr
1.476 krSPAR 37%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech MX Mechanical Mini er et kompakt trådløst tastatur med et stilfuldt nordisk layout. Det tilbyder stabil Bluetooth-forbindelse og lang batterilevetid på op til 10 måneder uden bagbelysning. Fremragende til både arbejde og spil, dette tastatur tillader nem skift mellem flere enheder.

Logitech MX Mechanical Mini koster lige nu 937 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 937 kr (16. april 2026) og 937 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 937 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Linear
937 kr
Total: 937 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Wireless Illuminated Performance Keyboard Graphite Linear ND
957 kr
+ 39 kr fragt
Total: 996 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Mechanical Mini Wireless Trådløs Logitech Linear Nordisk
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Mechanical Mini Wireless Trådløs Logitech Linear Nordisk
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Master Series MX Mechanical Mini Tastatur Mekanisk Ja Trådløs Nordisk
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Mech Wireless Mini Minimalist KeybLinear Graphite
1.325 kr
+ fri fragt
Total: 1.325 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Compact Mechanical Wireless Illuminated Keyboard Nordic Linear Switch
1.476 kr
Total: 1.476 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer