Logitech MX Mechanical Mini

4.5 (1 anmeldelse)

Logitech MX Mechanical Mini er et kompakt og minimalistisk tastatur, der kombinerer elegance med ydeevne. Det trådløse design med tactile knapper gør det ideelt til både arbejde og hjemmebrug. Med Bluetooth-tilslutning og en batterilevetid på op til 15 dage fuldt opladet, er dette tastatur både praktisk og pålideligt.

Logitech MX Mechanical Mini koster lige nu 950 kr. En stigning på 8,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 880 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 880 kr (26. juni 2026) og 950 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 950 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Tactile
950 kr
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Mechanical Mini Minimalist Wireless Illuminated Performance Keyboard Graphite Tactile ND
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Master Series MX Mechanical Mini Tastatur Mekanisk Ja Trådløs Nordisk
1.019 kr
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Mechanical Mini Wireless Trådløs Logitech Tactile Nordisk
1.095 kr
Total: 1.095 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Mechanical Mini Wireless Trådløs Logitech Tactile Nordisk
1.095 kr
Total: 1.095 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Compact Mechanical Wireless Illuminated Keyboard Nordic Tactile Switch
1.104 kr
Total: 1.104 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mx Mechanical Mini Trådløs Tastatur Nordisk
1.260 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.300 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Master Series MX Mechanical Mini Tastatur Mekanisk Ja Trådløs Nordisk
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Mech Wireless Mini Minimalist KeybTactil Graphite
1.325 kr
+ fri fragt
Total: 1.325 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer