Logitech MX Mechanical

Bedste pris
Faldet 1.8%
998kr
1.570 krSPAR 36%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev præcision og komfort med Logitech MX Mechanical, et tastatur designet til den krævende bruger. Med trådløs tilslutning og baggrundsbelyste taster, får du en enestående skriveoplevelse kombineret med avanceret teknologi. MX Mechanical er kompatibel med flere operativsystemer og har en imponerende batterilevetid, hvilket gør det ideelt til både hjemmet og kontoret.

Logitech MX Mechanical koster lige nu 998 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.025 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 998 kr (16. juli 2026) og 1.025 kr (19. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 998 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Master Series MX Mechanical Tastatur Mekanisk Ja Trådløs Nordisk
998 kr
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Mechanical Wireless Illuminated Performance Keyboard Graphite Linear ND
1.080 kr
+ fri fragt
Total: 1.080 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Mechanical Wireless Linear
1.239 kr
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Master Series MX Mechanical Tastatur Mekanisk Ja Trådløs Nordisk
1.289 kr
+ fri fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Mechanical Trådløs Logitech Linear Nordisk
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Mechanical Trådløs Logitech Linear Nordisk
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mx Mechanical Trådløs Tastatur Nordisk
1.450 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Mech. Wireless Illum Perf. Keyb Linear Graphite
1.506 kr
+ fri fragt
Total: 1.506 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Keys Mechanical Wireless-tastatur, lineære kontakter
1.570 kr
Total: 1.570 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.8%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer