Logitech MX Master 4 for Mac

4.7 (2 anmeldelser)
Logitech MX Master 4 for Mac
Bedste pris
Stabil pris
899kr
1.519 krSPAR 41%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Logitech MX Master 4 for Mac er en trådløs ergonomisk mus designet specielt til Mac-enheder. Den understøtter både Bluetooth og 2.4 GHz trådløs forbindelse og har et optisk sensor. Musen leveres i hvid og har ni knapper samt Magspeed-rullhjul og Action Ring-genveje, hvilket gør den velegnet til effektivt kontorarbejde og kreative opgaver.

Logitech MX Master 4 for Mac koster lige nu 899 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 955 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (25. juni 2026) og 955 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 899 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Master 4 for MAC Ergonomisk mus Laser
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Master 4 for MAC Ergonomisk mus Optisk
918 kr
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Master 4 For Mac Bluetooth Mus
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Master 4 til Mac Trådløs Mus
999 kr
Total: 999 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
LOGITECH MX Master 4 Performance Wireless Mouse MAC Silver
1.153 kr
+ fri fragt
Total: 1.153 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Mx Master 4 For Mac Mouse
1.519 kr
+ fri fragt
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Computere