Logitech MX Master 4 for Mac

4.7 (2 anmeldelser)
Logitech MX Master 4 for Mac
Bedste pris
Stabil pris
899kr
1.479 krSPAR 39%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Logitech MX Master 4 for Mac er en trådløs mus designet specifikt til Mac. Den forbinder via Bluetooth eller 2.4 GHz og leveres i farven space-sort. Musen har et ergonomisk design, optisk sensor og er udstyret med 9 knapper. Den har en rækkevidde på op til 10 meter og et genopladeligt 500 mAh batteri. Perfekt til præcist og komfortabelt arbejde ved din Mac.

Logitech MX Master 4 for Mac koster lige nu 899 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 955 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (25. juni 2026) og 955 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 899 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Master 4 for MAC Ergonomisk mus Laser
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Master 4 til Mac Trådløs Mus
939 kr
Total: 939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Master 4 for MAC - Space Black - Ergonomisk mus - Optisk - 9 knapper - Sort
955 kr
Total: 955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Master 4 For Mac Bluetooth Mus
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Master 4 til Mac – Space Black
1.231 kr
Total: 1.231 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Mx Master 4 For Mac Mouse
1.479 kr
+ fri fragt
Total: 1.479 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Computere