Logitech MX Master 4 for Mac

4.7 (2 anmeldelser)
Logitech MX Master 4 for Mac
Bedste pris
Stabil pris
888kr
1.569 krSPAR 43%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech MX Master 4 for Mac er en trådløs ergonomisk mus designet til komfortabelt kontorarbejde. Musen understøtter både Bluetooth og Logi Bolt 2.4 GHz trådløs forbindelse og har et Magspeed scrollhjul samt Action Ring Shortcuts. Den leveres i farven Space Black eller lysegrå og har et aftageligt USB-C stik (kabel medfølger ikke). Velegnet til Mac-brugere, der ønsker præcis styring og fleksibilitet.

Logitech MX Master 4 for Mac koster lige nu 888 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 955 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 888 kr (16. juli 2026) og 955 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 888 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Master 4 for MAC Space Black Ergonomisk mus
888 kr
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Master 4 Ergonomisk mus Laser
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Master 4 Trådløs Ergonomisk Mus
933 kr
Total: 933 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
LOGITECH MX Master 4 Performance Wireless Mouse, Pale Grey
1.153 kr
+ fri fragt
Total: 1.153 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MX Master 4 grey
1.569 kr
+ fri fragt
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Computere