Logitech MX Master 4 for Business

Logitech MX Master 4 for Business er en trådløs ergonomisk mus med laserbevægelsesdetektering og 8000 dpi opløsning. Musen er designet til højrehåndsbrug og har otte trykknapper samt MagSpeed Scroll Wheel. Den tilsluttes via RF trådløs eller Bluetooth og leveres i farven grafitgrå. Musen har genopladeligt batteri og understøtter både Logi Bolt 2.4 GHz og Bluetooth LE.

Logitech MX Master 4 for Business koster lige nu 892 kr. En stigning på 0,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 891 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 891 kr (11. juni 2026) og 919 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 892 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Master 4 for Business Trådløs Sort
892 kr
Total: 892 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Master 4 for Business Ergonomisk mus Laser
908 kr
+ 39 kr fragt
Total: 947 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Master 4 For Business Rf Sans Fil + Bluetooth, Rf Trådløs + Bluetooth Mus
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Master 4 for Business Trådløs Ergonomisk mus
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
LOGITECH MX Master 4 for Business, Graphite
1.153 kr
+ fri fragt
Total: 1.153 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MX Master 4 GRAPHITE
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech