Logitech MX Master 4

4.7 (2 anmeldelser)
Logitech MX Master 4
Bedste pris
Stabil pris
899kr
1.159 krSPAR 22%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Logitech MX Master 4 er en trådløs ergonomisk mus med 8 knapper, designet til professionelle brugere. Musen understøtter både Bluetooth og 2.4 GHz forbindelse via USB-modtager og har et Magspeed scrollhjul samt Action Ring Shortcuts. Den leveres i farven grafit og har et aftageligt USB-C stik (kabel medfølger ikke).

Logitech MX Master 4 koster lige nu 899 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 930 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 899 kr (09. juni 2026) og 930 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 899 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Master 4 Ergonomisk mus Laser
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Master 4 Trådløs Grå
905 kr
Total: 905 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Master 4 Trådløs Ergonomisk Mus
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
LOGITECH MX Master 4 Performance Wireless Mouse, Graphite
1.153 kr
+ fri fragt
Total: 1.153 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MX Master 4 Trådløs Grå
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Computere