Logitech MX Master 3S for Mac

4.7 (16 anmeldelser)
Logitech MX Master 3S for Mac
Bedste pris
Stabil pris
749kr
1.459 krSPAR 49%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech MX Master 3S for Mac er en trådløs mus designet til Mac-brugere, der kræver præcision og komfort. Med en justerbar DPI op til 8000 og syv knapper er denne mus ideel til både arbejde og kreativt design. Den ergonomiske konstruktion sikrer, at du kan arbejde effektivt i timevis, mens den trådløse forbindelse giver dig frihed til at bevæge dig.

Logitech MX Master 3S for Mac koster lige nu 749 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 749 kr (16. april 2026) og 749 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 749 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Master 3s For Mac Bluetooth Mus
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Master 3S for Mac Performance Wireless Mouse Space Grey Ergonomisk mus
762 kr
+ 39 kr fragt
Total: 801 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Master Series MX Master 3S for Mac Optisk Trådløs Sort Grå
798 kr
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Master 3s For Mac Bluetooth Mus
824 kr
Total: 824 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Master 3S for Mac Performance trådløs mus SPACE GREY
927 kr
Total: 927 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mx Master 3s For Mac Performance Wireless Mouse Space Grey
940 kr
+ 40 kr fragt
Total: 980 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Master Series MX Master 3S for Mac Optisk Trådløs Sort Grå
1.459 kr
+ fri fragt
Total: 1.459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs
antal knapper: 7 knapper
farve: Black, Graphite, Gray, White
forbindelse: Trådløs
funktioner: Bluetooth, Ergonomisk