Logitech MX Master 3S for Business

4.7 (16 anmeldelser)

Logitech MX Master 3S for Business kombinerer præcision og komfort med sin ergonomiske form og høje ydeevne. Med optisk tracking og 7 knapper er den designet til professionelle brugere. Trådløs tilslutning via Bluetooth eller Logi Bolt USB-modtager sikrer fleksibilitet og sikkerhed.

Logitech MX Master 3S for Business koster lige nu 609 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 608 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 608 kr (21. juli 2026) og 624 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 609 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Master 3S for Business Mus Optisk
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Master 3s For Business Bluetooth Mus
624 kr
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Master Series MX Master 3S for Business Optisk Trådløs Sort
637 kr
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Master 3s For Business Bluetooth Mus
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Master Series MX Master 3S for Business Optisk Trådløs Sort
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Master 3S for Business, Graphite
894 kr
+ fri fragt
Total: 894 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Logitech Master Series MX Master 3S for Business. Optisk Trådløs Mus. Sort.
998 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.037 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.4%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs
antal knapper: 7 knapper
farve: Black, Graphite, Gray, White
forbindelse: Trådløs
funktioner: Bluetooth, Ergonomisk