Logitech MX Master 3S

5.0 (8 anmeldelser)
Logitech MX Master 3S
Bedste pris
Stabil pris
637kr
894 krSPAR 29%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech MX Master 3S er en trådløs ergonomisk mus med optisk sensor, der understøtter både Bluetooth og 2.4 GHz tilslutning. Musen har 7 knapper og leveres uden dongle. Den har justerbar DPI, lydløse klik og er designet til professionelle brugere, der ønsker præcision og komfort. Musen har et grafitfarvet design og et genopladeligt batteri.

Logitech MX Master 3S koster lige nu 637 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 653 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 637 kr (10. maj 2026) og 653 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 637 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Master Series MX MASTER 3S Optisk Trådløs Sort
637 kr
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Logitech MX Master 3s trådløs computermus, Grafit, Bluetooth-udgave
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Master 3S Ergonomisk mus Optisk
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Master Series MX MASTER 3S Optisk Trådløs Sort
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Master 3S Trådløs Mus
829 kr
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Master 3S Performance trådløs mus – Bluetooth-udgave
878 kr
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
LOGITECH MX Master 3S Performance Wireless Mouse, Graphite
894 kr
+ fri fragt
Total: 894 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Computere