Logitech MX Master 3S

4.7 (16 anmeldelser)
Logitech MX Master 3S
Bedste pris
Stabil pris
659kr
1.556 krSPAR 58%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Logitech MX Master 3S er en trådløs mus designet til krævende brugere. Med sin ergonomiske form og lydløse knapper giver den komfort og præcision. Musen understøtter både Bluetooth og 2.4 GHz trådløs teknologi, og har en justerbar DPI på 200-8000 for optimal kontrol.

Logitech MX Master 3S koster lige nu 659 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 659 kr (16. april 2026) og 659 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 659 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Master 3S Performance Wireless Mouse Graphite Ergonomisk mus
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Master Series MX Master 3S
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Logitech Mx Master 3s Trådløs mus Grafitsort
899 kr
Total: 899 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mx Master 3s Trådløs Mus Med Quiet Click Sort
940 kr
+ 40 kr fragt
Total: 980 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Master Series MX MASTER 3S Optisk Trådløs Sort
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Master 3s Logi Bolt Bluetooth Mus
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Master 3s Logi Bolt Bluetooth Mus
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Master 3S Mus Trådløs
1.556 kr
Total: 1.556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs
antal knapper: 7 knapper
farve: Black, Graphite, Gray, Silver, White
forbindelse: Trådløs
funktioner: Bluetooth, Ergonomisk