Logitech MX Keys S Combo

4.7 (6 anmeldelser)

Logitech MX Keys S Combo leverer en førsteklasses skriveoplevelse med sit trådløse tastatur og mus. Det bagbelyste tastatur har lavprofiltaster og nordisk layout, mens den medfølgende håndledsstøtte sikrer komfort. Bluetooth-tilslutning og en lang batterilevetid gør dette sæt ideelt til både arbejde og fritid.

Logitech MX Keys S Combo koster lige nu 1.313 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.249 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.249 kr (09. juni 2026) og 1.337 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.313 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Keys S Combo Sæt med mus og tastatur Membran Ja Trådløs Nordisk
1.313 kr
Total: 1.313 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Keys S bundle
1.337 kr
Total: 1.337 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Keys S Combo Graphite ND Tastatur
1.337 kr
+ fri fragt
Total: 1.337 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Keys S Combo – tastatur og mus med håndledsstøtte, grafitgrå
1.492 kr
Total: 1.492 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mx Keys S Performance Combo Keyboard And Mouse Set
1.640 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.680 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Keys S Combo Wireless Desktop Set, Graphite
1.921 kr
+ fri fragt
Total: 1.921 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MX Keys S Combo Keyboard
2.049 kr
+ fri fragt
Total: 2.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.8%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Computertilbehørssæt
funktioner: Baggrundsbelyst
kompatibilitet: Android, Chrome OS, Linux, Mac, Windows, iOS
sprog/layout: AZERTY, QWERTY, QWERTZ
tilslutning: Bluetooth, Trådløs