Logitech MX Keys S

4.7 (6 anmeldelser)
Logitech MX Keys S
Bedste pris
Stabil pris
675kr
1.319 krSPAR 49%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech MX Keys S er et trådløst tastatur designet til professionelle, der søger præcision og komfort. Det elegante tastatur har bagbelysning og kan nemt tilsluttes via Bluetooth og USB-C. Med et stilrent nordisk layout er det ideelt til lange arbejdsdage, hvor effektivitet og ergonomi er i fokus.

Logitech MX Keys S koster lige nu 675 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 675 kr (22. april 2026) og 699 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 675 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Keys S Tastatur Membran Ja Trådløs Nordisk
675 kr
Total: 675 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Keys S trådløst tastatur
699 kr
Total: 699 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Keys S Pale Grey ND
776 kr
+ fri fragt
Total: 776 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mx Keys S Advanced Wireless Illuminated Keyboard
930 kr
+ 40 kr fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Keys S Wireless Illuminated Pale Grey Nordic
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Keys S Wireless Keyboard, Pale Grey
1.067 kr
+ fri fragt
Total: 1.067 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Keys S Trådløs Nordisk Tastatur
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Mx Keys S Keyboard Rf
1.319 kr
+ fri fragt
Total: 1.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
funktioner: Baggrundsbelyst
kompatibilitet: Android, Chrome OS, Linux, Mac, Windows, iOS
sprog/layout: AZERTY, QWERTY, QWERTZ
tilslutning: Bluetooth, Trådløs