Logitech MX Keys S

4.7 (6 anmeldelser)

Logitech MX Keys S er et trådløst tastatur, der tilbyder en præcis og komfortabel skriveoplevelse. Det nordiske layout passer perfekt til dig, der ønsker effektivitet med smart belysning og tilpassede funktioner. Med en lav profil og trådløs forbindelse via Bluetooth eller 2.4 GHz, er det ideelt til produktive arbejdsmiljøer.

Logitech MX Keys S koster lige nu 670 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 649 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 649 kr (09. juni 2026) og 739 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 670 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Keys S Tastatur Membran Ja Trådløs Nordisk
670 kr
Total: 670 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Logitech MX Keys S Trådløst tastatur Grafit
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Keys S Graphite ND
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MX Keys S Tastatur Membran Ja Trådløs Nordisk
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mx Keys S Advanced Wireless Illuminated Keyboard
870 kr
+ 40 kr fragt
Total: 910 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Keys S-tastatur, grafitgrå
915 kr
Total: 915 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Keys S Trådløst Tastatur
979 kr
Total: 979 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Keys S Wireless Keyboard, Graphite
1.067 kr
+ fri fragt
Total: 1.067 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Keys S Trådløs Nordisk
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Keys S Trådløs Nordisk
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.1%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
funktioner: Baggrundsbelyst
kompatibilitet: Android, Chrome OS, Linux, Mac, Windows, iOS
sprog/layout: AZERTY, QWERTY, QWERTZ
tilslutning: Bluetooth, Trådløs