Logitech MX Keys Mini for Business

Bedste pris
Faldet 11.7%
729kr
1.061 krSPAR 31%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech MX Keys Mini for Business er et kompakt trådløst tastatur designet til moderne arbejdsmiljøer. Med en elegant grafitfinish og nordisk layout tilbyder det komfortabel skrivning med bagbelyste taster. Forbindelse via Bluetooth LE sikrer problemfri trådløs ydeevne.

Logitech MX Keys Mini for Business koster lige nu 729 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 839 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 729 kr (16. juli 2026) og 839 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 729 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Keys Mini for Business Tastatur Ja Trådløs Pan Nordic
729 kr
Total: 729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Keys Mini for Business Graphite
868 kr
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Keys Mini for Business Tastatur Nordisk
896 kr
+ 39 kr fragt
Total: 935 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MX Keys Mini for Business Tastatur Ja Trådløs Pan Nordic
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Keys Mini For Business Logi Bolt Trådløs Nordisk
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Keys Mini For Business Logi Bolt Trådløs Nordisk
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Keys Mini For Business, Graphite
980 kr
+ fri fragt
Total: 980 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Tastatur Logitech MX Keys Mini
1.061 kr
+ fri fragt
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 11.7%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer