Logitech MX Keys Mini

Logitech MX Keys Mini er et kompakt, trådløst tastatur med bagbelyste taster og US International layout. Det minimalistiske design frigør plads på skrivebordet, hvilket gør det ideelt til fokuseret kontorarbejde. Tastaturet forbinder via Bluetooth og har synlige indikatorer, der forbedrer præcisionen i svagt lys. Graphite-sort farve.

Logitech MX Keys Mini koster lige nu 673 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 637 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 637 kr (14. juli 2026) og 774 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 673 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard Graphite US International
673 kr
+ 39 kr fragt
Total: 712 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Master Mx Keys Mini Trådløs Us International
761 kr
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Keys Mini Tastatur Ja Trådløs US International
764 kr
Total: 764 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MXKEYS MINI WRLS ILLUMINATED
1.079 kr
+ fri fragt
Total: 1.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer