Logitech MX Keys Mini

4.6 (4 anmeldelser)

Logitech MX Keys Mini er et kompakt trådløst tastatur, der tilbyder en behagelig skriveoplevelse med sine formede taster og smarte belysningsfunktioner. Med Bluetooth-forbindelse er det let at parre med flere enheder, mens det genopladelige batteri giver op til 5 måneders brug. Det minimalistiske design gør det ideelt til både kontor og hjem.

Logitech MX Keys Mini koster lige nu 657 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 636 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 636 kr (09. juli 2026) og 658 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 657 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard Rose ND
657 kr
+ 39 kr fragt
Total: 696 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Keys Mini ROSE
658 kr
Total: 658 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Keys Mini Tastatur Ja Trådløs Nordisk
688 kr
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Keys Mini Trådløs Nordisk
761 kr
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Keys Mini Trådløs Nordisk
786 kr
Total: 786 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Keys Mini Minimalistisk trådløst oplyst tastatur nordisk layout
838 kr
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MX Keys Mini Tastatur Ja Trådløs Nordisk
879 kr
+ fri fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Keys Mini Minimalist Wireless Keyboard, Rose
903 kr
+ fri fragt
Total: 903 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mx Keys Mini Trådløst Tastatur Lyserød
950 kr
+ 40 kr fragt
Total: 990 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.3%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
funktioner: Baggrundsbelyst, Mini
kompatibilitet: Android, Chrome OS, Linux, Mac, Windows, iOS
sprog/layout: AZERTY, QWERTY, QWERTZ, Spansk
tilslutning: Bluetooth, Trådløs