Logitech MX Keys Mini

4.6 (4 anmeldelser)

Logitech MX Keys Mini er et kompakt, stilfuldt tastatur designet til både kontor- og kreative opgaver. Med trådløs Bluetooth-forbindelse og lang batterilevetid giver det en optimal skriveoplevelse. Det nordiske layout og bagbelyste taster sikrer komfort og præcision, selv under svagt lys.

Logitech MX Keys Mini koster lige nu 548 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 546 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 546 kr (16. april 2026) og 548 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 548 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Keys Mini Tastatur Ja Trådløs Nordisk
548 kr
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard Pale Grey ND
672 kr
+ 39 kr fragt
Total: 711 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Keys Mini Trådløs Nordisk
761 kr
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Keys Mini Trådløs Nordisk
786 kr
Total: 786 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Keys Mini Minimalist Wireless Keyb, Pale Grey
924 kr
+ fri fragt
Total: 924 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mx Keys Mini Minimalistisk Tastatur Hvid
950 kr
+ 40 kr fragt
Total: 990 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Keys Mini, lysegrå
1.039 kr
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MX Keys Mini Minimalist
1.069 kr
+ fri fragt
Total: 1.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
funktioner: Baggrundsbelyst, Mini
kompatibilitet: Android, Chrome OS, Linux, Mac, Windows, iOS
sprog/layout: AZERTY, QWERTY, QWERTZ, Spansk
tilslutning: Bluetooth, Trådløs