Logitech MX Keys Mini

4.6 (4 anmeldelser)

Logitech MX Keys Mini er et kompakt, trådløst tastatur designet til maksimal produktivitet. Med bagbelyste taster og lav profil er det ideelt til både arbejde og fritid. Det nordiske layout sikrer præcis tastning, mens dets langvarige batteri gør det til et pålideligt valg for alle dine skrivebehov.

Logitech MX Keys Mini koster lige nu 650 kr. En stigning på 8,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (28. april 2026) og 663 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 650 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Keys Mini Tastatur Ja Trådløs Nordisk
650 kr
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard Graphite Tastatur
675 kr
+ fri fragt
Total: 675 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Keys Mini Minimalistisk trådløst oplyst tastatur nordisk layout
689 kr
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Logitech MX Keys Mini Trådløst tastatur Grå
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Keys Mini GRAPHITE
748 kr
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MX Keys Mini Tastatur Ja Trådløs Nordisk
829 kr
+ fri fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Keys Mini Minimalist Wireless Keyboard, Graphite
894 kr
+ fri fragt
Total: 894 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mx Keys Mini Bluetooth Tastatur Nordisk
920 kr
+ 40 kr fragt
Total: 960 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Keys Mini Trådløs Nordisk
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Keys Mini Trådløs Nordisk
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.5%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
funktioner: Baggrundsbelyst, Mini
kompatibilitet: Android, Chrome OS, Linux, Mac, Windows, iOS
sprog/layout: AZERTY, QWERTY, QWERTZ, Spansk
tilslutning: Bluetooth, Trådløs