Logitech MX Keys for Business

4.6 (1 anmeldelse)
Logitech MX Keys for Business
Bedste pris
Stabil pris
681kr
1.067 krSPAR 36%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech MX Keys for Business er et førsteklasses trådløst tastatur skabt til professionelle brugere. Med sit stilfulde Pan Nordic layout og bagbelyste taster sikrer det en effektiv og bekvem skriveoplevelse, perfekt til kontoret eller hjemmearbejdspladsen. Den trådløse Bluetooth og 2.4 GHz forbindelse giver op til 10 meters rækkevidde, mens det genopladelige batteri sikrer pålidelig brug.

Logitech MX Keys for Business koster lige nu 681 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 759 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 681 kr (16. juli 2026) og 759 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 681 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Keys for Business Tastatur Ja Trådløs Pan Nordic
681 kr
Total: 681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Keys for Business ND Tastatur
687 kr
+ 39 kr fragt
Total: 726 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MX Keys for Business Tastatur Ja Trådløs Pan Nordic
849 kr
+ fri fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Keys for Business-tastatur
888 kr
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Keys For Business Logi Bolt Trådløs Nordisk
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Keys For Business Logi Bolt Trådløs Nordisk
936 kr
Total: 936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Keys Business Wireless Keyboard, Graphite
1.067 kr
+ fri fragt
Total: 1.067 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer