Logitech MX Keys Combo for Business

Bedste pris
Stabil pris
1.249kr
1.929 krSPAR 35%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech MX Keys Combo for Business er et avanceret trådløst sæt med tastatur og mus, designet til professionelle miljøer. Det bagbelyste tastatur og musen med høj præcision gør det ideelt til længerevarende arbejdsopgaver. Med Logi Bolt-teknologi leveres der en sikker og pålidelig forbindelse.

Logitech MX Keys Combo for Business koster lige nu 1.249 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.249 kr (16. april 2026) og 1.249 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.249 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Keys Combo Gen 2 For Business Trådløs Nordisk
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Keys Combo Gen 2 For Business Trådløs Nordisk
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Keys Combo for Business Sæt med mus og tastatur Saks Ja Trådløs Pan Nordic
1.300 kr
Total: 1.300 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Keys Combo for Business Tastatur & Mus sæt Nordisk
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Keys Combo for Business, Gen 2, Graphite
1.757 kr
+ fri fragt
Total: 1.757 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MX KEYS COMBO FOR BUSINESS GEN
1.929 kr
+ fri fragt
Total: 1.929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Computertilbehørssæt