Logitech MX Ergo S

4.7 (169 anmeldelser)
Logitech MX Ergo S
Bedste pris
Faldet 2.1%
643kr
1.079 krSPAR 40%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech MX Ergo S tilbyder en ergonomisk designede trackball mus, der giver komfortabel kontrol og præcision. Med trådløs teknologi som Bluetooth og RF, kan du nyde en stabil forbindelse op til 10 meter væk, mens de otte tilpasselige knapper sikrer hurtig adgang til dine mest anvendte funktioner.

Logitech MX Ergo S koster lige nu 643 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 662 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 643 kr (16. juli 2026) og 662 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 643 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Ergo Series MX Ergo S Sort Styrebold
643 kr
Total: 643 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Ergo S Ergonomisk mus Optisk
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Ergo S Advanced Trådløsmus Trackball
785 kr
Total: 785 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Ergo S Rf Trådløs + Bluetooth Trackball
811 kr
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mx Ergo S Advanced Wireless Trackball Black
820 kr
+ 40 kr fragt
Total: 860 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Ergo S avanceret trådløs trackball sort
839 kr
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Ergo S Rf Trådløs + Bluetooth Trackball
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Ergo Series MX Ergo S Sort Styrebold
879 kr
+ fri fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Ergo S Advanced Wireless Trackball, Graphite
894 kr
+ fri fragt
Total: 894 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Logitech 910-007260 trådløs ergonomisk mus grafit
1.079 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.1%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs
farve: Black
forbindelse: Trådløs
funktioner: Bluetooth, Ergonomisk, Programmerbar
følsomhed: 2.048 dpi