Logitech MX Anywhere 3S for Mac

4.8 (4 anmeldelser)

Logitech MX Anywhere 3S for Mac er en alsidig trådløs mus designet specifikt til Apple-enheder. Med dens stille kliklyde og evne til at fungere på enhver overflade, er den perfekt til både kontorbrug og kreative opgaver. Fremstillet af genbrugsplast og udstyret med en præcis laser sensor, giver den en behagelig og effektiv brugeroplevelse.

Logitech MX Anywhere 3S for Mac koster lige nu 710 kr. En stigning på 29,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 550 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 550 kr (03. juli 2026) og 710 kr (23. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 710 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Anywhere 3S for MAC Pale Grey Mus
710 kr
+ 39 kr fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Anywhere 3s Til Mac Bluetooth Mus
724 kr
Total: 724 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Anywhere 3s Til Mac Bluetooth Mus
724 kr
Total: 724 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Anywhere 3S til Mac Kompakt trådløs performance-mus
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mx Anywhere 3s For Mac Compact Wireless Performance Mouse
820 kr
+ 40 kr fragt
Total: 860 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Master Series MX Anywhere 3S for Mac Trådløs Hvid
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 27.7%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs
antal knapper: 6 knapper
farve: Black, Graphite, Gray, White
forbindelse: Trådløs
funktioner: Bluetooth, Til rejsen