Logitech MX Anywhere 3S for Mac

4.8 (4 anmeldelser)

Logitech MX Anywhere 3S for Mac er en kompakt, trådløs mus designet til kreativt arbejde. Med Logitech Darkfield laser kan den bruges på alle overflader, og den har op til 8000 dpi for præcis kontrol. Dens genopladelige batteri holder dig produktiv hele dagen, og den stille kliklyd er ideel til rolige arbejdsmiljøer.

Logitech MX Anywhere 3S for Mac koster lige nu 520 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 507 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 507 kr (25. maj 2026) og 522 kr (04. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 520 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Master Series MX Anywhere 3S for Mac Trådløs Sort
520 kr
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Anywhere 3S for MAC Space Grey Mus
523 kr
+ 39 kr fragt
Total: 562 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Anywhere 3s For Mac Space Grey Bluetooth Mus
724 kr
Total: 724 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Anywhere 3s For Mac Space Grey Bluetooth Mus
724 kr
Total: 724 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Anywhere 3S til Mac Kompakt trådløs performance-mus
736 kr
Total: 736 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mx Anywhere 3s For Mac Compact Wireless Performance Mouse
820 kr
+ 40 kr fragt
Total: 860 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MX Anywhere 3 for Mac Compact
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs
antal knapper: 6 knapper
farve: Black, Graphite, Gray, White
forbindelse: Trådløs
funktioner: Bluetooth, Til rejsen