Logitech MX Anywhere 3S for Business

4.8 (5 anmeldelser)

Logitech MX Anywhere 3S for Business er en alsidig trådløs mus, ideel til professionelle på farten. Med dens optiske sensor og mulighed for at skifte mellem enheder via Bluetooth eller Logi Bolt, tilbyder den præcis kontrol med op til 8000 dpi. Det ergonomiske design sikrer komfort ved brug hele dagen.

Logitech MX Anywhere 3S for Business koster lige nu 474 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 459 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 459 kr (30. juni 2026) og 490 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 474 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Anywhere 3S for Business Mus Optisk
474 kr
+ 39 kr fragt
Total: 513 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Anywhere 3S for Business Optisk Trådløs Sort
484 kr
Total: 484 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MX Anywhere 3S for Business Optisk Trådløs Sort
619 kr
+ fri fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Anywhere 3s For Business Rf Trådløs + Bluetooth Mus
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Anywhere 3s For Business Rf Trådløs + Bluetooth Mus
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Anywhere 3S for Business, Graphite
894 kr
+ fri fragt
Total: 894 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs