Logitech MX Anywhere 3S

4.8 (4 anmeldelser)

Logitech MX Anywhere 3S er en kompakt og alsidig trådløs mus, der leverer høj ydeevne overalt. Med en optisk sensor og justerbar dpi fra 200 til 4000 får du præcis kontrol. Musens stille knapper og lange batterilevetid gør den ideel til både kontor og rejse.

Logitech MX Anywhere 3S koster lige nu 548 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 525 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 525 kr (30. april 2026) og 550 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 548 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Anywhere 3S Optisk Trådløs Grå
548 kr
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Anywhere 3S Pale Grey Mus
551 kr
+ 39 kr fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Anywhere 3S Kompakt trådløs performance-mus
634 kr
Total: 634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Anywhere 3S trådløs mus
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Anywhere 3S, Pale Grey
808 kr
+ fri fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mx Anywhere 3s Compact Wireless Performance Mouse
820 kr
+ 40 kr fragt
Total: 860 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Mx Anywhere 3S Mouse
929 kr
+ fri fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs
antal knapper: 6 knapper
farve: Black, Graphite, Gray, White
forbindelse: Trådløs
funktioner: Bluetooth, Til rejsen