Logitech MX Anywhere 3S

4.8 (4 anmeldelser)

Logitech MX Anywhere 3S i Graphite er en trådløs mus med høj præcision ideel til den moderne bruger. Den har en optisk sensor med justerbar DPI fra 200 til 4000 og tilbyder både RF trådløs og Bluetooth forbindelse. Med seks lydløse knapper og en batterilevetid på op til 70 dage, kombinerer den komfort og alsidighed i et kompakt design.

Logitech MX Anywhere 3S koster lige nu 499 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 476 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 476 kr (17. april 2026) og 549 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Anywhere 3S Graphite Mus
499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Anywhere 3S Graphite Mus
550 kr
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Anywhere 3S Kompakt trådløs performance-mus
644 kr
Total: 644 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MX Anywhere 3S Graphite Mus
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Anywhere 3S trådløs mus
709 kr
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Anywhere 3S, Graphite
808 kr
+ fri fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mx Anywhere 3s Wireless Mouse Optisk
820 kr
+ 40 kr fragt
Total: 860 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Anywhere 3s Rf Trådløs + Bluetooth Mus
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Anywhere 3s Rf Trådløs + Bluetooth Mus
874 kr
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs
antal knapper: 6 knapper
farve: Black, Graphite, Gray, White
forbindelse: Trådløs
funktioner: Bluetooth, Til rejsen