Logitech MX Anywhere 3S

4.8 (4 anmeldelser)

Logitech MX Anywhere 3S er en kompakt og trådløs mus, der leverer høj præcision med sin optiske sensor. Med 8000 DPI, lydløse knapper og en rækkevidde på 10 meter, er den ideel til både arbejde og fritid. Nyd op til 70 timers batteritid og en letanvendelig USB-C opladning. Musen kommer i en stilfuld pink farve, der passer perfekt til moderne arbejdsstationer.

Logitech MX Anywhere 3S koster lige nu 567 kr. En stigning på 2,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 552 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 552 kr (16. april 2026) og 567 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 567 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MX Anywhere 3S Optisk Trådløs Pink
567 kr
Total: 567 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Anywhere 3S Rose Mus
600 kr
+ 39 kr fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Anywhere 3S Kompakt trådløs performance-mus
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mx Anywhere 3s Rf Trådløs + Bluetooth Mus
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Anywhere 3S trådløs mus
799 kr
Total: 799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Anywhere 3S, Rose
808 kr
+ fri fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mx Anywhere 3s Compact Wireless Performance Mouse
810 kr
+ 40 kr fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Logitech MX Anywhere 3S trådløs mus, pink
979 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MX Anywhere 3S mouse
1.049 kr
+ fri fragt
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.5%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs
antal knapper: 6 knapper
farve: Black, Graphite, Gray, White
forbindelse: Trådløs
funktioner: Bluetooth, Til rejsen