Logitech MK850 Performance

4.5 (5 anmeldelser)
Logitech MK850 Performance
Bedste pris
Stabil pris
549kr
1.040 krSPAR 47%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech MK850 Performance kombinerer et trådløst tastatur og mus, designet til at øge din produktivitet. Med Bluetooth og 2.4 GHz-forbindelse kan du nemt skifte mellem flere enheder. Med en batterilevetid på op til 24 måneder og ergonomisk design arbejder du komfortabelt i timevis.

Logitech MK850 Performance koster lige nu 549 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (16. april 2026) og 549 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Combo Mk850 Performance Trådløs Nordisk
549 kr
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hobbix favicon
Hobbix
Logitech MK850 performance tastatur + mus Nordisk
549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MK850 Performance ND Tastatur & Mus sæt
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MK850 Performance Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk
624 kr
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Combo Mk850 Performance Trådløs Nordisk
624 kr
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Logitech MK850 Trådløst tastatur og mus
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MK850 tangentbord Trådlös RF + Bluetooth QWERTY Nordiska språk Svart
762 kr
Total: 762 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Logitech MK850 Wireless Keyboard
791 kr
+ 49 kr fragt
Total: 840 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MK850 Performance Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Tastatur Logitech Trådløst Mk850
875 kr
+ 86 kr fragt
Total: 961 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MK850 Combo Trådløs
899 kr
Total: 899 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Logitech MK850 Performance
909 kr
+ fri fragt
Total: 909 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MK850 Performance Wireless Desktop Set, Black
980 kr
+ fri fragt
Total: 980 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mk850 Trådløst Tastatur Og Mus Sæt Nordisk
1.040 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.080 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Computertilbehørssæt
funktioner: Mus og tastatur
kompatibilitet: Desktopsæt