Logitech MK650 Combo For Business

4.7 (1 anmeldelse)
Logitech MK650 Combo For Business
Bedste pris
Faldet 2.8%
459kr
724 krSPAR 37%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech MK650 Combo For Business er det ideelle valg for professionelle, der søger et pålideligt tastatur og mus-sæt. Det nordiske layout sikrer nem og effektiv indtastning, mens det ergonomiske design giver komfort i lange arbejdsdage. Dette sæt er perfekt for kontormiljøer, hvor kvalitet og funktionalitet er i fokus.

Logitech MK650 Combo For Business koster lige nu 459 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 496 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 459 kr (16. juli 2026) og 496 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 459 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MK650 Combo For Business Nordisk Tastatur og mus-sæt
459 kr
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Signature MK650 Combo For Business ND Tastatur & Mus sæt
491 kr
+ 39 kr fragt
Total: 530 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MK650 Combo For Business Nordisk Tastatur og mus-sæt
589 kr
+ fri fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Logitech MK650 Combo Bluetooth
707 kr
+ 59 kr fragt
Total: 766 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Signature MK650 for Business, Graphite
724 kr
+ fri fragt
Total: 724 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.8%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Inputenheder