Logitech MK620

5.0 (1 anmeldelse)

Logitech MK620 er et tastatur og mus-sæt med nordisk layout, ideelt til professionelle arbejdsmiljøer. Sættet har et slankt tastatur i fuld størrelse med lavprofil-saksetaster, der giver en stille skriveoplevelse. Den medfølgende mus er ambidextrous og har fire knapper samt justerbar følsomhed. Begge enheder tilsluttes via kablet USB-C for en stabil og enkel opsætning.

Logitech MK620 koster lige nu 558 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 548 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 548 kr (09. maj 2026) og 558 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 558 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech MK620 Combo For Business Nordisk Tastatur og mus-sæt
558 kr
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Signature Slim Wired Combo MK620 for Business Tastatur & Mus sæt Nordisk
564 kr
+ 39 kr fragt
Total: 603 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Mk620 Signature Slim Combo Ledningsført Nordisk
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech MK620 Combo For Business Nordisk Tastatur og mus-sæt
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MK620 Wired Business Desktop Set, Graphite
721 kr
+ fri fragt
Total: 721 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech