Logitech Master Series MX Mechanical

Logitech Master Series MX Mechanical er et elegant og trådløst mekanisk tastatur med baggrundsbelyste taster og et nordisk layout. Med en kombination af Bluetooth og USB-forbindelse samt tactile quiet switches, leverer det præcis tasteoplevelse. En batterilevetid på op til 15 dage gør den ideel til både professionelle og entusiastiske brugere.

Logitech Master Series MX Mechanical koster lige nu 1.019 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (17. april 2026) og 1.019 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.019 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Master Series MX Mechanical Tastatur Mekanisk Ja Trådløs Nordisk
1.019 kr
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech MX Mechanical Wireless Illuminated Performance Keyboard Graphite Tactile ND
1.068 kr
+ fri fragt
Total: 1.068 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech MX Mechanical trådløst oplyst tastatur nordisk taktil kontakt
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Master Series Mx Mechanical Trådløs Logitech Tactile Nordisk
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Master Series Mx Mechanical Trådløs Logitech Tactile Nordisk
1.299 kr
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Master Series MX Mechanical Tastatur Mekanisk Ja Trådløs Nordisk
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech MX Mechanical Wireless Tactile
1.449 kr
Total: 1.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Mx Mechanical Trådløs Tastatur Nordisk
1.460 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
MX Mech. Wireless Illum Perf. Keyb Tactile Graphite
1.498 kr
+ fri fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer