Logitech M705

Bedste pris
Stabil pris
209kr
279 krSPAR 25%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Logitech M705 er en trådløs mus, der kombinerer komfort og præcision. Med sit ergonomiske design og to scrolletilstande er denne mus ideel til både arbejde og underholdning. Den imponerende batterilevetid på op til 3 år sikrer, at du kan fokusere på dine opgaver uden afbrydelse.

Logitech M705 koster lige nu 209 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 217 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 209 kr (14. juli 2026) og 217 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 209 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech M705 Marathon Mouse Mus Laser
209 kr
+ 39 kr fragt
Total: 248 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech M705 Laser Trådløs Sølv
217 kr
Total: 217 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Logitech M705 Marathon Mouse Wireless
277 kr
+ 49 kr fragt
Total: 326 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech M705 Laser Trådløs Grå
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs