Logitech M705

4.5 (10 anmeldelser)

Logitech M705 er en trådløs mus designet til komfort og præcision. Dens skulpturelle form støtter hånden, mens de 7 knapper giver nem navigation. Med en imponerende batterilevetid på op til 3 år er denne mus ideel til både arbejdsopgaver og fritid.

Logitech M705 koster lige nu 204 kr. En stigning på 2,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 199 kr (16. april 2026) og 299 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 204 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech M705 Laser Trådløs Grå
204 kr
Total: 204 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Logitech Trådløs mus M705
285 kr
+ 59 kr fragt
Total: 344 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech M705 Trådløs Mus Grå Sort
290 kr
+ 40 kr fragt
Total: 330 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Logitech M705 Trådløs computermus
299 kr
Total: 299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech M705 Trådløs Mus
299 kr
Total: 299 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Mus Logitech Marathon M705
300 kr
+ 86 kr fragt
Total: 386 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Wireless Mouse M705, trådløs mus, USB, sort/grå, (910-0019
347 kr
Total: 347 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
LOGITECH LOGITECH M705 Trådløs mus. Sølvfarvet. 910-001949 Modsvarer: N/A
379 kr
Total: 379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech M705 Black Mouse Wireless
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech M705 Rf Trådløst Mus
399 kr
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech M705 Rf Trådløst Mus
399 kr
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
M705 Wireless Mouse, Charcoal
419 kr
+ fri fragt
Total: 419 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 28.3%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs
antal: 1-pak
farve: Black, Gray, Silver
forbindelse: Trådløs
følsomhed: 1.000 dpi