Logitech Lift for Business

4.8 (11 anmeldelser)
Logitech Lift for Business
Bedste pris
Faldet 3.3%
433kr
819 krSPAR 47%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech Lift for Business er en ergonomisk lodret mus designet til venstrehåndede brugere. Den trådløse mus har 6 knapper samt Bluetooth og 2.4 GHz forbindelser med en Logi Bolt USB-modtager. Dens ergonomiske design reducerer belastning og sikrer komfort hele dagen.

Logitech Lift for Business koster lige nu 433 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 486 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 433 kr (16. juli 2026) og 486 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 433 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Lift for Business Trådløs Sort
433 kr
Total: 433 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Lift for Business Left Handed Graphite
448 kr
+ 39 kr fragt
Total: 487 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Lift For Business Rf Trådløs + Bluetooth Mus
474 kr
Total: 474 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Lift For Business Rf Trådløs + Bluetooth Mus
549 kr
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech Lift Vertikal Business Venstre mus
557 kr
Total: 557 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Lift Left Vertical Ergo Mouse for Business, Graphite/Black
635 kr
+ fri fragt
Total: 635 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Trådløs mus Logitech Lift for Business grå, 4.000 dpi
689 kr
+ 79 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech LIFT FOR BUSINESS LEFT
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.3%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs